Чемпіонат Черкаської області з традиційного карате 2018
В рамках змагального циклу до Чемпіонату України 14 квітня 2018 року відбувся Чемпіонат Черкаської області з традиційного карате!
Переможці змагань матимуть змогу представляти Черкаську область на Чемпіонаті України з традиційного карате, який відбудеться 27-29.04.2018 в м. Кропивницький.
В день змагань була доступна Пряма трансляція з місця події, яку Ви можете переглянути у запису!
Учасниками ІІ етапу відбору стали близько 100 спортсменів з клубів ШТК "Окінава" (м. Черкаси), ДЮСШ "Олімп" (м. Сміла), КТК "Черкаси" (м. Черкаси), СК "Спарта" (м. Сміла) від 2012 р.н. та старше без обмежень по "кю", які боролися за 2 перших місця в особистих видах змагань, що дають можливість потрапити до Збірної команди Черкаської області.
На офіційному відкритті змагань були присутні заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та майстер спорту України - Каратерина Юріївна Коваленко, а також керівник клубу СК "Спарта" (м. Сміла) та суддя міжнародної категорії - Станіслав Миколайович Ковбаса.
Школа традиційного карате «Окінава» висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні Відкритого Чемпіонату Черкаської області з Традиційного карате Черкаському Технологічному університету, Черкаській обласній федерації з годзю-рю карате, Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаськоі облдержадміністраціі, а також спортсменам та батькам!
За результатами Відкритого Чемпіонату міста (25.03.2018) до Збірної команди Черкаської області для участі у Відкритому Чемпіонаті України з традиційного карате кваліфікувалися наступні спортсмени від Школи традиційного карате Окінава:
1. Команда синхронне ката (Максимейко Д., Гриб Д., Сіренко А.);
2. Команда синхронне ката (Суденко Д., Варченко М., Павловська В.);
3. Команда синхронне ката (Крисько Р., Ківа Д., Аннишенець А.);
4. Команда синхронне ката (Чорна К., Цуканова Д., Цуканова.);
5. Команда синхронне ката (Береза О., Гаврилов І., Івлєв А.);
6. Команда синхронне ката (Д'яченко Д., Санатос А., Решетняк Д.);
7. Команда Ен-бу (Крисько Р., Ківа Д.);
2. Команда Ен-бу (Павловська В., Івлєв А.);
3. Команда Ен-бу (Санатос А., Решетняк Д.).
Результати змагань Відкритого чемпіонату Черкаської області з Традиційного карате:
Ката особисте, хлопці, 2012-2011 р.н. |
Куміте особисте, хлопці, 2012-2011 р.н. |
||||
1 |
Безруков Данило |
ШТК "Окінава" |
1 |
Безруков Данило |
ШТК "Окінава" |
2 |
Порохняк Ігор |
ШТК "Окінава" |
2 |
Гвоздик Назар |
СК "Спарта" |
3 |
Оніщенко Віктор |
ШТК "Окінава" |
3 |
Оніщенко Віктор |
ШТК "Окінава" |
Ката особисте, хлопці, 2010-2009 р.н. |
Куміте особисте, хлопці, 2010-2009 р.н. |
||||
1 |
Гриб Данііл |
ШТК "Окінава" |
1 |
Гриб Данііл |
ШТК "Окінава" |
2 |
Максимейко Денис |
ШТК "Окінава" |
2 |
Мороз Вадим |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
3 |
Сіренко Антон |
ШТК "Окінава" |
3 |
Колєснік Дмитро |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
Ката особисте, дівчата, 2010-2009 р.н. |
Куміте особисте, дівчата, 2010-2009 р.н. |
||||
1 |
Соб'яніна Вероніка |
ШТК "Окінава" |
1 |
Лядова Діана |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
2 |
Лядова Діана |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
2 |
Соб'яніна Вероніка |
ШТК "Окінава" |
3 |
Лавриненко Ярослава |
ШТК "Окінава" |
3 |
Касьяненко Соломія |
ШТК "Окінава" |
Ката особисте, хлопці, 2008-2007 р.н. |
Куміте особисте, хлопці, 2008-2007 р.н. |
||||
1 |
Ківа Даніл |
ШТК "Окінава" |
1 |
Чернявський Олександр |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
2 |
Чернявський Олександр |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
2 |
Крисько Роман |
ШТК "Окінава" |
3 |
Крисько Роман |
ШТК "Окінава" |
3 |
Ківа Даніл |
ШТК "Окінава" |
Ката особисте, дівчата, 2008-2007 р.н. |
Куміте особисте, дівчата, 2008-2007 р.н. |
||||
1 |
Шамрай Анастасія |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
1 |
Шамрай Анастасія |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
2 |
Павловська Валерія |
ШТК "Окінава" |
2 |
Суденко Даяна |
ШТК "Окінава" |
3 |
Суденко Даяна |
ШТК "Окінава" |
3 |
Варченко Мирослава |
ШТК "Окінава" |
Ката особисте, дівчата, 2006-2005 р.н. |
Куміте особисте, дівчата, 2006-2005 р.н. |
||||
1 |
Цуканова Дар'я |
ШТК "Окінава" |
1 |
Іващенко Анна |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
2 |
Цуканова Олександра |
ШТК "Окінава" |
2 |
Цуканова Дар'я |
ШТК "Окінава" |
3 |
Іващенко Анна |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
3 |
Цуканова Олександра |
ШТК "Окінава" |
Ката особисте, хлопці, 2006-2005 р.н. |
Куміте особисте, хлопці, 2006-2005 р.н. |
||||
1 |
Гаврилов Ілля |
ШТК "Окінава" |
1 |
Івлєв Амір |
ШТК "Окінава" |
2 |
Івлєв Амір |
ШТК "Окінава" |
2 |
Гаврилов Ілля |
ШТК "Окінава" |
3 |
Мелешко Юрій |
ШТК "Окінава" |
3 |
Мелешко Юрій |
ШТК "Окінава" |
Ката особисте, хлопці, 2004-2003 р.н. |
Куміте особисте, хлопці, 2004-2003 р.н. |
||||
1 |
Санатос Антон |
ШТК "Окінава" |
1 |
Таран Мирослав |
ШТК "Окінава" |
2 |
Решетняк Даніїл |
ШТК "Окінава" |
2 |
Санатос Антон |
ШТК "Окінава" |
3 |
Таран Мирослав |
ШТК "Окінава" |
3 |
Д'яченко Дмитро |
ШТК "Окінава" |
Розподіл медалей за командами:
Команда |
золото |
срібло |
бронза |
всього |
ШТК "Окінава" |
11 |
12 |
14 |
37 |
ДЮСШ "ОЛІМП" |
5 |
3 |
2 |
10 |
СК "Спарта" | 0 | 1 | 0 | 1 |
КТК "Черкаси" | 0 | 0 | 0 | 0 |
Судді змагань: Соб’янін В’ячеслав Миколайович (суддя національної категорії), Решетняк Олександр Сергійович (суддя національної категорії), Сергієнко Ігор Миколайович (суддя національної категорії), Повстян Андрій Олександрович (суддя національної категорії), Зеленський Даніл Владиславович (суддя регіональної категорії).
Головний суддя змагань: Соб’янін В’ячеслав Миколайович.
Більше фото можливо переглянути в галереї.