Кубок міста Черкаси-2018
22-23 вересня 2018 року на базі Центрального залу ШТК «Окінава» відбувся Кубок м. Черкаси з традиційного карате.
Організаторами змагань виступили члени ШТК «Окінава» за підтримки Черкаського обласного осередку національної Федерації Традиційного Карате-До України і департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
У чемпіонаті взяли участь 97 спортсменів з м. Черкаси та м. Сміла віком 2012 р.н і доросліше.
Розіграли 22 комплекти нагород у 4 видах змагань.
Чемпіони цього турніру матимуть можливість боротися за місце в збірній клубу "Окінава" для участі в Кубку України.
Запис онлайн-трансляції перебігу змагань від 22.09.2018 р.
Запис онлайн-трансляції перебігу змагань від 23.09.2018 р.
Результати змагань:
Ката особисте, змішане, 2012 р.н.-2011 р.н., 9-8кю |
Куміте особисте, хлопці, 2012 р.н.-2011 р.н., 9-8 кю |
||||||
1 |
Шахлін Данііл |
ШТК «Окінава» |
1 |
Коротич Олександр |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Коротич Олександр |
ШТК «Окінава» |
2 |
Тищенко Дмитро |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Нетульчак Вероніка |
ШТК «Окінава» |
3 |
Шадров Артем |
ШТК «Окінава» |
||
Ката особисте, змішане, 2012 р.н.-2011 р.н., 7-6кю |
Куміте особисте, змішане, 2012 р.н.-2011 р.н., 7-6 кю |
||||||
1 |
Безруков Данило |
ШТК «Окінава» |
1 |
Смірнов Дмитро |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Оніщенко Віктор |
ШТК «Окінава» |
2 |
Безруков Данило |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Драган Олександр |
ШТК «Окінава» |
3 |
Драган Олександр |
ШТК «Окінава» |
||
Ката особисте, змішане, 2010 р.н.-2009 р.н., 9-8 кю |
Куміте особисте, хлопці, 2010 р.н.-2009 р.н. 9-8 кю |
||||||
1 |
Демчик Максим |
ШТК «Окінава» |
1 |
Демчик Максим |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Бойчук Назар |
ШТК «Окінава» |
2 |
Тараненко Владислав |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Тарасенко Регіна |
ШТК «Окінава» |
3 |
Бойчук Назар |
ШТК «Окінава» |
||
Ката особисте, змішане, 2008 р.н.-2007 р.н., 9-8 кю |
Куміте особисте, змішане, 2008 р.н.-2007 р.н., 9-8 кю |
||||||
1 |
Гребінюк Анастасія |
ШТК «Окінава» |
1 |
Петрук Арсеній |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Петрук Арсеній |
ШТК «Окінава» |
2 |
Гребінюк Анастасія |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Никифоров Давид |
ШТК «Окінава» |
3 |
Никифоров Давид |
ШТК «Окінава» |
||
Ката особисте, хлопці, 2006 р.н.-2005 р.н., 7-6 кю |
Куміте особисте, хлопці, 2006 р.н.-2005 р.н., 7-6 кю |
||||||
1 |
Трифонов Вячеслав |
ШТК «Окінава» |
1 |
Черватюк Богдан |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Черватюк Богдан |
ШТК «Окінава» |
2 |
Трифонов Вячеслав |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Клименко Кіріл |
ШТК «Окінава» |
3 |
Трифонов Вячеслав |
ШТК «Окінава» |
||
Куміте особисте, дівчата, 2012 р.н.-2011 р.н., 9-8 кю |
Куміте особисте, дівчата, 2010 р.н.-2009 р.н., 9-8 кю |
||||||
1 |
Святченко Анна |
ШТК «Окінава» |
1 |
Тарасенко Регіна |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Нетульчак Вероніка |
ШТК «Окінава» |
2 |
Лісовиченко Дар’я |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Маммадова Злата |
ШТК «Окінава» |
3 |
- |
- |
||
Ката особисте, дівчата, 2010 р.н.-2009 р.н., 7-6 кю |
Куміте особисте, дівчата, 2010 р.н.-2009 р.н., 7-6 кю |
||||||
1 |
Лавриненко Ярослава |
ШТК «Окінава» |
1 |
Чернявська Поліна |
ДЮСШ «Олімп» |
||
2 |
Чернявська Поліна |
ДЮСШ «Олімп» |
2 |
Касьяненко Соломія |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Лісовиченко Дар’я |
ШТК «Окінава» |
3 |
Лавриненко Ярослава |
ШТК «Окінава» |
||
Ката особисте, хлопці, 2010 р.н.-2009 р.н., 7-6 кю |
Куміте особисте, хлопці, 2010 р.н.-2009 р.н., 7-6 кю |
||||||
1 |
Лисенко Вадим |
ШТК «Окінава» |
1 |
Зубенко Денис |
ДЮСШ «Олімп» |
||
2 |
Зубенко Денис |
ДЮСШ «Олімп» |
2 |
Федорук Олександр |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Лобода Владислав |
ШТК «Окінава» |
3 |
Іщенко Артем |
ШТК «Окінава» |
||
Ката особисте, хлопці, 2008 р.н.-2007 р.н., 7-6 кю |
Куміте особисте, хлопці, 2008 р.н.-2007 р.н., 7-6 кю |
||||||
1 |
Савчук Михайло |
ДЮСШ «Олімп» |
1 |
Ширяєв Владислав |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Рудікевич Ярослав |
ШТК «Окінава» |
2 |
Олексенко Шеріф |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Федоренко Олександр |
ШТК «Окінава» |
3 |
Руденко Нікіта |
ШТК «Окінава» |
||
Ката командне, змішане, 2006 р.н. і доросліше |
Ен-бу, хлопці |
||||||
1 |
ШТК «Окінава»-3 |
ШТК «Окінава» |
1 |
ШТК «Окінава»-9 |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
ШТК «Окінава»-1 |
ШТК «Окінава» |
2 |
ШТК «Окінава»-10 |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
ШТК «Окінава»-2 |
ШТК «Окінава» |
3 |
ШТК «Окінава»-4 |
ШТК «Окінава» |
||
Ен-бу, змішане |
Ен-бу, хлопці, 2010-2003 р.н. |
||||||
1 |
ШТК «Окінава»-1 |
ШТК «Окінава» |
1 |
ШТК «Окінава»-4 |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
ШТК «Окінава»-2 |
ШТК «Окінава» |
2 |
ШТК «Окінава»-6 |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
ШТК «Окінава»-3 |
ШТК «Окінава» |
3 |
ШТК «Окінава»-2 |
ШТК «Окінава» |
||
Розподіл медалей за командами:
Команда |
золото |
срібло |
бронза |
всього |
ШТК «Окінава» |
19 |
20 |
21 |
60 |
ДЮСШ «Олімп» |
3 |
2 |
0 |
5 |