ІV Відкритий міський турнір з традиційного карате до Дня Св. Миколая Черкаси-2018
15 грудня 2018 року в м. Черкаси у стінах спортивного залу СК «Сокіл» Центрального стадіону відбувся IV Відкритий турнір Молодшої ліги з традиційного карате, в якому прийняли участь наймолодші спортсмени та діти, які тільки розпочали займатися цим видом спорта (білі, жовті, помаранчеві та зелені пояси). Турнір присвячений Дню Святого Миколая.
Організаторами змагань виступили члени ШТК «Окінава» за підтримки обласного осередку Національної ФТКУ, Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної адміністрації та лідера Черкаської громадської ініціативи «Нові люди» - Євпака Віктора Миколайовича.
У чемпіонаті взяли участь 170 спортсменів з 5-ти міст України: Одеси, Житомира, Гайворону, Сміли і Черкас віком від 6 до 13 років, які відповідали рівням 9-6 кю. Розіграли 35 комплектів нагород у 2 видах змагань.
На урочистому відкритті турніру були присутні: Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної адміністрації - Зеленський Максим Васильович, Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради - Воронов Сергій Павлович, Президент Федерації різних видів бойових мистецтв ім. Віктора Синєбрюхова - Шульга Аза Вікторівна, -Представник від засновника однієї з найбільших IT-компанії «eKreative» Віктора Євпака - Кошева Юлія Павлівна.
На всіх учасників змагань в кінці турніру чекали солодкі святкові подарунки з магнітами та календариками на згадку про Черкаси від Євпака Віктора Миколайовича та Школи традиційного карате "Окінава".
На урочистому відкритті виступили наймолодші спортсмени, вихованці групи "Білі Мурахи", діти від 3 до 5 років Школи традиційного карате "Окінава".
Нагороджував спортсменів спортивними нагородами директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Воронов Сергій Павлович.
Результати змагань:
Інд.двоборство, хлопці, 2012-2011, 9-8 кю |
Інд.двоборство, хлопці, 2012-2011, 7-6 кю |
||||
1 |
Райнов Марк |
Сміла |
1 |
Безруков Данило |
Черкаси |
2 |
Музика Дмитрій |
Черкаси |
2 |
Хмельничий Нікіта |
Черкаси |
3 |
Чередник Назар |
Сміла |
3 |
Смірнов Дмитро |
Черкаси |
Інд.двоборство, дівчата, 2012-2011, 7-6 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2010-2009, 7-6 кю |
||||
1 |
Чернявська Поліна |
Сміла |
1 |
Василевська Дар'я |
Гайворон |
2 |
Руденко Мілана |
Черкаси |
2 |
Тарасенко Регіна |
Черкаси |
3 |
Решетняк Мирослава |
Черкаси |
3 |
Лавриненко Ярослава |
Черкаси |
Інд.двоборство, дівчата, 2010-2009, 9-8 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2012-2011, 9-8 кю |
||||
1 |
Михайловська Дар'я |
Житомир |
1 |
Іванова Орися |
Одеса |
2 |
Блажко Поліна |
Гайворон |
2 |
Сопутняк Софія |
Одеса |
3 |
Марчук Марія |
Одеса |
3 |
Нетульчак Вероніка |
Черкаси |
Інд.двоборство, дівчата, 2006-2005, 7-6 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2008-2007, 9-8 кю |
||||
1 |
Швець Дарія |
Гайворон |
1 |
Лук'яненко Анастасія |
Житомир |
2 |
Сіденко Дар'я |
Гайворон |
2 |
Барадаш Тетяна |
Гайворон |
3 |
Добровольська Аліна |
Гайворон |
3 |
Шевченко Мирослава |
Черкаси |
Інд.двоборство, хлопці, 2006-2005, 7-6 кю |
Інд.двоборство, хлопці, 2006-2005, 9-8 кю |
||||
1 |
Калінін Денис |
Житомир |
1 |
Кудряшов Олег |
Гайворон |
2 |
Собкович Роман |
Житомир |
2 |
Підлубний Григорій |
Одеса |
3 |
Волобой Назар |
Гайворон |
3 |
Янчик Назар |
Гайворон |
Інд.двоборство, хлопці, 2008-2007, 7-6 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2008-2007, 7-6 кю |
||||
1 |
Кравець Михайло |
Гайворон |
1 |
Ільченко Анастасія |
Житомир |
2 |
Олексенко Шериф |
Черкаси |
2 |
Огінська Марина |
Житомир |
3 |
Олійник Олексій |
Житомир |
3 |
Морозова Анна |
Гайворон |
Інд.двоборство, хлопці, 2010-2009, 9-8 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2008-2007, 9-8 кю |
||||
1 |
Гладик Роман |
Гайворон |
1 |
Костюк Дмитро |
Гайворон |
2 |
Ходаківський Артем |
Житомир |
2 |
Добровольський Антон |
Гайворон |
3 |
Шевченко Князь |
Житомир |
3 |
Ковальчук Анатолій |
Гайворон |
Інд.двоборство, хлопці, 2010-2009, 7-6 кю |
|
||||
1 |
Лисенко Вадим |
Черкаси |
1 |
- |
- |
2 |
Шепель Назар |
Житомир |
2 |
- |
- |
3 |
Зубенко Денис |
Сміла |
3 |
- |
- |
Синхр.ката, змішане, 2008-2005, 9-8 кю |
Синхр.ката, хлопці, 2009-2007, 7-6 кю |
||||
1 |
ДЮСШ «Локомотив-1» |
Гайворон |
1 |
ШТК «Окінава-1» |
Черкаси |
2 |
ШТК «Окінава-3» |
Черкаси |
2 |
ДЮСШ «Локомотив» |
Гайворон |
3 |
ШТК «Окінава-1» |
Черкаси |
3 |
ДЮСШ "Олімп" |
Сміла |
Синхр.ката, змішане, 2009-2007, 7-6 кю |
Синхр.ката, змішане, 2012-2010, 7-6 кю |
||||
1 |
ДЮСШ «Локомотив» |
Гайворон |
1 |
ШТК «Окінава-1» |
Черкаси |
2 |
ШТК «Окінава-1» |
Черкаси |
2 |
ШТК «Окінава-2» |
Черкаси |
3 |
ШТК «Окінава-2» |
Черкаси |
3 |
|
|
Синхр.ката, змішане, 2012-20079 9-8 кю |
Синхр.ката, змішане, 2012-2010, 7-6 кю |
||||
1 |
"Гайворон-1" |
Гайворон |
1 |
ШТК «Окінава-1» |
Черкаси |
2 |
ШТК «Окінава-2» |
Черкаси |
2 |
ШТК «Окінава-2» |
Черкаси |
3 |
"Гайворон-2" |
Гайворон |
3 |
ШТК «Окінава-5» |
Черкаси |
Розподіл медалей за командами:
Команда |
золото |
срібло |
бронза |
всього |
Гайворон |
9 |
5 |
5 |
19 |
Черкаси |
5 |
10 |
8 |
23 |
Житомир |
4 |
4 |
3 |
11 |
Сміла |
2 |
0 |
3 |
5 |
Одеса |
1 |
2 |
1 |
5 |