Кубок Черкаської області з традиційного карате 2021
17 жовтня 2021 року на базі Центрального залу ШТК «Окінава» пройшов Кубок Черкаської області з традиційного карате. Організаторами змагань виступили члени ШТК «Окінава» за підтримки Черкаського обласного осередку національної Федерації Традиційного Карате-До України і Управління у справах сім’ї, молоді і спорту Черкаської ОДА. У кубку взяли участь найсильніші спортсмени області, які пройшли до цього відбіркові етапи, а також команди з Одеси та Вишневого.
Результати змагань:
Ката особисте, дівчата, 2010 р.н.-2011 р.н. |
Куміте особисте, дівчата, 2010 р.н.-2011 р.н. |
||||||
1 |
Іванова Орися |
СК «Одеса» |
1 |
Решетняк Мирослава |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Тимошенко Катерина |
КТК «ЕМПІ» |
2 |
Тимошенко Катерина |
КТК «ЕМПІ» |
||
3 |
Решетняк Мирослава |
ШТК «Окінава» |
3 |
Кириченко Анна |
СК «Одеса» |
||
Ката особисте, хлопці, 2010 р.н.-2011 р.н. |
Куміте особисте, хлопці, 2010 р.н.-2011 р.н. |
||||||
1 |
Оніщенко Віктор |
ШТК «Окінава» |
1 |
Врублевський Марк |
КТК «ЕМПІ» |
||
2 |
Тараненко Владислав |
ШТК «Окінава» |
2 |
Гвоздик Назар |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Сташків Остап |
КТК «ЕМПІ» |
3 |
Левченко Володимир |
ШТК «Окінава» |
||
Ката особисте, хлопці, 2013 р.н.-2012 р.н. |
Куміте особисте, хлопці, 2013 р.н.-2012 р.н. |
||||||
1 |
Бурих Роман |
ШТК «Окінава» |
1 |
Решетняк Ростислав |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Височанський Гнат |
КТК «ЕМПІ» |
2 |
Бурих Роман |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Решетняк Ростислав |
ШТК «Окінава» |
3 |
Діордієв Кіріл |
ШТК «Окінава» |
||
Ката особисте, дівчата, 2013 р.н.-2012 р.н. |
Куміте особисте, дівчата, 2013 р.н.-2012 р.н. |
||||||
1 |
Граждан Дар'я |
СК «Одеса» |
1 |
Манушкіна Дар'я |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Сікорська Катерина |
СК «Одеса» |
2 |
Граждан Дар'я |
СК «Одеса» |
||
3 |
Друзюк Яна |
СК «Одеса» |
3 |
Друзюк Яна |
СК «Одеса» |
||
ЕН-БУ, хлопці, 2010 р.н.-2013 р.н. |
ЕН-БУ, змішане, 2010 р.н.-2013 р.н. |
||||||
1 |
ШТК «Окінава» -2 (Левченко В. Гвоздик Н.) |
ШТК «Окінава» |
1 |
СК «Одеса» (Іванова О., Савченко О.) |
СК «Одеса» |
||
2 |
КТК «ЕМПІ» - 2 (Врублевський М., Кузло Н.) |
КТК «ЕМПІ» |
2 |
КТК «ЕМПІ» - 1 (Сташків О., Тимошенко К.) |
КТК «ЕМПІ» |
||
3 |
КТК «ЕМПІ» - 1 (Зубро М., Купченко А.) |
КТК «ЕМПІ» |
3 |
ШТК «Окінава» - 1 (Маммадова З., Хмельничий Н.) |
ШТК «Окінава» |
||
Командне ката, змішане 2013 р.н.-2012 р.н. |
Командне ката, змішане, 2011 р.н.-2010 р.н. |
||||||
1 |
ШТК «Окінава» - 1 (Решетняк Р., Бурих Р., Діордієв К.) |
ШТК «Окінава» |
1 |
СК «Одеса» (Савченко О., Іванова О., Демченко С.) |
СК «Одеса» |
||
2 |
СК «Одеса» (Кулібаба В., Друзюк Я., Граждан Д.) |
СК «Окінава-Одеса» |
2 |
КТК «ЕМПІ» - 2 (Врублевьский М., Сіверський Н., Кузло Н.) |
КТК «ЕМПІ» |
||
3 |
ШТК «Окінава» - 2 (Цинда О., Молчанов І., Степанець А.) |
ШТК «Окінава» |
3 |
ШТК «Окінава» - 1 (Левченко В., Тараненко В., Гвоздик Н.) |
ШТК «Окінава» |
||
Фуку-го особисте, дівчата, 2007 р.н.-2009 р.н. |
Ката особисте, дівчата, 2008 р.н.-2009 р.н. |
||||||
1 |
Павловська Валерія |
ШТК «Окінава» |
1 |
Березська Олександра |
СК «Одеса» |
||
2 |
Березька Олександра |
СК «Одеса» |
2 |
Павловська Валерія |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Галецька Єлізавета |
СК «Одеса» |
3 |
Соб'яніна Вероніка |
ШТК «Окінава» |
||
Куміте особисте, дівчата, 2008 р.н.-2009 р.н. |
Ката особисте, хлопці, 2008-2009 р.н. |
||||||
1 |
Павловська Валерія |
ШТК «Окінава» |
1 |
Ковальов Костянтин |
СК «Одеса» |
||
2 |
Березська Олександра |
СК «Одеса» |
2 |
Сапегін Ярослав |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Маломуж Таїсія |
ШТК «Окінава» |
3 |
Сіренко Антон |
ШТК «Окінава» |
||
Куміте особисте, хлопці, 2008-2009 р.н. |
Ката особисте, хлопці, 2006-2007 р.н. |
||||||
1 |
Сапегін Ярослав |
ШТК «Окінава» |
1 |
Чернявський Олександр |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Рудікевич Ярослав |
ШТК «Окінава» |
2 |
Ківа Даніл |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Ковальов Костянтин |
СК «Одеса» |
3 |
Івлєв Амір |
ШТК «Окінава» |
Куміте особисте, хлопці, 2006 р.н.-2007 р.н. |
ФУКУ-ГО особисте, хлопці, 2006 р.н.-2007 р.н. |
||||||
1 |
Чернявський Олександр |
ШТК «Окінава |
1 |
Ківа Даніл |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
Крисько Роман |
ШТК «Окінава» |
2 |
Івлєв Амір |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Ківа Даніл |
ШТК «Окінава» |
3 |
Крисько Роман |
ШТК «Окінава» |
||
Ката особисте, дівчата, 2007 р.н.-2005 р.н. |
Куміте особисте, дівчата, 2007 р.н.-2006 р.н. |
||||||
1 |
Галецька Єлизавета |
СК «Одеса» |
1 |
Галецька Єлізавета |
СК «Одеса» |
||
2 |
Іващенко Анна |
ШТК "Окінава" |
2 |
Тинна Маріанна |
КТК «ЕМПІ» |
||
3 |
Тинна Маріанна |
КТК «ЕМПІ» |
3 |
|
|
||
Куміте особисте, хлопці 2004 р.н.-2005 р.н. |
ФУКУ-ГО, хлопці, 2004 р.н.-2005 р.н. |
||||||
1 |
Д'яченко Дмитро |
ШТК «Окінава» |
1 |
Звєрєв Данило |
СК «Одеса» |
||
2 |
Сидорчук Богдан |
КТК «ЕМПІ» |
2 |
Д'яченко Дмитро |
ШТК "Окінава" |
||
3 |
Звєрєв Данило |
СК «Одеса» |
3 |
Голуб Олександр |
СК «Одеса» |
||
Ката особисте, дівчата, 2004 р.н.-2005 р.н. |
Командне ката, дівчата, 2009 р.н.-2008 р.н. |
||||||
1 |
Звєрєв Данило |
СК «Одеса» |
1 |
СК «Одеса» - 1 (Іванова О., Базан В., Березська О.) |
СК «Одеса» |
||
2 |
Д'яченко Дмитро |
ШТК «Окінава» |
2 |
ШТК «Окінава» (Соб'яніна В., Чернявська П., Варченко М.) |
ШТК «Окінава» |
||
3 |
Сидорчук Богдан |
КТК «ЕМПІ» |
3 |
|
|
||
Командне ката, хлопці, 2004 р.н.-2009 р.н. |
ЕН-БУ, змішане, 2009-20094 р.н. |
||||||
1 |
СК «Одеса» (Ковальов К., Звєрєв Д., Чорний К.) |
СК «Одеса» |
1 |
ШТК «Окінава» - 1 (Павловська В., Івлєв А.) |
ШТК «Окінава» |
||
2 |
ШТК «Окінава» - 1 (Рудікевич Я., Сапегін Я., Сіренко А.) |
ШТК «Окінава» |
2 |
СК «Одеса» -2 (Іванова О., Ковальов К.) |
СК «Окінава-Одеса» |
||
3 |
ШТК «Окінава» - 3 (Крисько Р., Ківа Д., Чернявський О.) |
ШТК «Окінава» |
3 |
ШТК «Окінава» - 2 (Соб'яніна В., Сіренко А.) |
ШТК «Окінава» |
||
ЕН-БУ, хлопці, 2009-2004 р.н. |
|
||||||
1 |
ШТК «Окінава» - 2 (Крисько Р., Ківа Д.) |
ШТК «Окінава» |
1 |
|
|
||
2 |
ШТК «Окінава» - 4 (Чернявський О., Івлєв А.) |
ШТК «Окінава» |
2 |
|
|
||
3 |
ШТК «Окінава» - 1 (Рудікевич Я., Сапегін Я.) |
ШТК «Окінава» |
3 |
|
|
Розподіл медалей за командами:
Команда |
золото |
срібло |
бронза |
всього |
ШТК «Окінава» |
16 |
15 |
16 |
47 |
КТК «ЕМПІ» |
1 |
8 |
4 |
13 |
СК «Одеса» | 12 | 5 | 7 | 24 |
За результатами трьох етапів відбору до складу збірників потрапили:
2011-2010 р.н. Решетняк М., Зубань С., Чернявська П., Остапенко П., Оніщенко В., Тараненко В., Гвоздик Н., Левченко В.
2009-2008 р.н. Павловська В., Варченко М., Соб'яніна В., Маломуж Т., Рудікевич Я., Сіренко А., Сапегін Я.
2007-2006 р.н. Чернявський О., Ківа Д., Крисько Р., Івлєв А.
2005-2004 р.н. Д'яченко Д., Іващенко А.