V Відкритий чемпіонат м. Черкаси з Традиційного карате до Дня Св. Миколая Черкаси-2019
Звіт про проведення ІV відкритого міського турніру з традиційного карате до Дня Св.Миколая «Черкаси-2019»
14 грудня 2019 року на базі СК ЧДТУ пройшов V відкритий міський турнір з традиційного карате до Дня Св.Миколая «Черкаси-2019». Організаторами змагань виступили члени ШТК «Окінава» за підтримки обласного осередку Національної ФТКУ, Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та лідера черкаської громадської ініціативи «Нові люди» - Євпака Віктора Миколайовича. У чемпіонаті взяли участь 225 спортсменів з 7 міст України: Києва, Житомира,Одеси, Гайворону, Сміли, Хмельницького і Черкас віком до 13 років. Розіграли 26 комплектів нагород у 2 видах змагань.
Результати змагань:
Інд.двоборство, хлопці, 2013-2012, 9 кю |
Інд.двоборство, хлопці, 2013-2012, 8 кю |
||||
1 |
Ященко Захар |
Хмельницький |
1 |
Шустер Михайло |
Хмельницький |
2 |
Чудінов Нікіта |
Хмельницький |
2 |
Кушнір Владислав |
Хмельницький |
3 |
Пошитнюк Максим |
Черкаси |
3 |
Олексієнко Ілля |
Гайворон |
Інд.двоборство, хлопці, 2013-2012, 7-6 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2013-2012, 9 кю |
||||
1 |
Синицький Владислав |
Хмельницький |
1 |
Граждан Дар’я |
Одеса |
2 |
Бурих Роман |
Черкаси |
2 |
Мельник Каміла |
Хмельницький |
3 |
Колодійчик Ярослав |
Київ |
3 |
Врублевська Ірина |
Київ |
Інд.двоборство, дівчата, 2013-2012, 8 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2013-2012, 7-6 кю |
||||
1 |
Січкарук Карина |
Хмельницький |
1 |
Маммадова Злата |
Черкаси |
2 |
Ворошилова Ева |
Житомир |
2 |
Остапенко Поліна |
Черкаси |
3 |
---------------------------------- |
-------------------- |
3 |
------------------------------------ |
------------------- |
Інд.двоборство, хлопці, 2011-2010, 9 кю |
Інд.двоборство, хлопці, 2011-2010, 8 кю |
||||
1 |
Ємець Андрій |
Одеса |
1 |
Мішин Артем |
Хмельницький |
2 |
Кривенда Георгій |
Київ |
2 |
Темчук Іван |
Житомир |
3 |
Узунов Богдан |
Київ |
3 |
Бабатенко Богдан |
Житомир |
Інд.двоборство, хлопці, 2011-2010, 7-6 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2011-2010, 9 кю |
||||
1 |
Сіверський Назар |
Київ |
1 |
Рябоволик Каміла |
Гайворон |
2 |
Врублевський Марк |
Київ |
2 |
Лавриненко Євгенія |
Київ |
3 |
Коцюбинський Єгор |
Житомир |
3 |
Тарковська Софія |
Київ |
Інд.двоборство, дівчата, 2011-2010, 8 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2011-2010, 7-6 кю |
||||
1 |
Савченко Олександра |
Одеса |
1 |
Василевська Дар’я |
Гайворон |
2 |
Демченко Софія |
Одеса |
2 |
Нетульчак Вероніка |
Черкаси |
3 |
Попович-Андрис Діана |
Хмельницький |
3 |
Блажко Поліна |
Гайворон |
Інд.двоборство, хлопці, 2009-2008, 9 кю |
Інд.двоборство, хлопці, 2009-2008, 8 кю |
||||
1 |
Конончук Богдан |
Житомир |
1 |
Панасюк Олег |
Хмельницький |
2 |
Штанько Микола |
Черкаси |
2 |
Бойко Максим |
Гайворон |
3 |
---------------------------------- |
-------------------- |
3 |
Темчук Богдан |
Житомир |
Інд.двоборство, хлопці, 2009-2008, 7-6 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2009-2008, 9-8 кю |
||||
1 |
Остапенко Павло |
Черкаси |
1 |
Базан Валерія |
Одеса |
2 |
Ковальов Костянтин |
Одеса |
2 |
Мельник Анна |
Хмельницький |
3 |
Фуга Максим |
Житомир |
3 |
Бабич Христина |
Житомир |
Інд.двоборство, дівчата, 2009-2008, 7-6 кю |
Інд.двоборство, хлопці, 2007-2006, 9-8 кю |
||||
1 |
Березська Олександра |
Одеса |
1 |
Малий Артем |
Житомир |
2 |
Пушкіна Ліза |
Житомир |
2 |
Чорний Костянтин |
Одеса |
3 |
Сіверська Олена |
Хмельницький |
3 |
Дворник Роман |
Одеса |
Інд.двоборство, хлопці, 2007-2006, 7-6 кю |
Інд.двоборство, дівчата, 2007-2006, 7-8 кю |
||||
1 |
Ковальчук Анатолій |
Житомир |
1 |
Сиденко Дар’я |
Гайворон |
2 |
Гончарук Богдан |
Житомир |
2 |
Лук’яненко Анастасія |
Житомир |
3 |
Данишевський Олександр |
Гайворон |
3 |
Бардаш Тетяна |
Гайворон |
Синхр.ката, змішане, 2013-20010, 9-8 кю |
Синхр.ката, змішане, 2013-20010, 7-6 кю |
||||
1 |
КТК «ЕМПІ» |
Київ |
1 |
СК ШТК «Одеса» |
Одеса |
2 |
СК ШТК «Одеса» |
Одеса |
2 |
ШТК «Окінава-2» |
Черкаси |
3 |
ШТК «Окінава-2» |
Черкаси |
3 |
КТК «Гайворон-1» |
Гайворон |
Синхр.ката, хлопці, 2013-20010, 7-6 кю |
Синхр.ката, змішане, 2009-2006, 9-8 кю |
||||
1 |
КТК «ЕМПІ-2» |
Київ |
1 |
СК ШТК «Одеса-1» |
Одеса |
2 |
КТК «ЕМПІ-1» |
Київ |
2 |
СК ШТК «Одеса-2» |
Одеса |
3 |
ШТК «Окінава-3» |
Черкаси |
3 |
КТК «Гайворон» |
Гайворон |
Синхр.ката, змішане, 2009-2006, 7-6 кю |
Синхр.ката, хлопці, 2009-2006, 7-6 кю |
||||
1 |
СК ШТК «Одеса-1» |
Одеса |
1 |
ШТК «Окінава» |
Черкаси |
2 |
КТК «Гайворон» |
Гайворон |
2 |
КТК «Гайворон» |
Гайворон |
3 |
ШТК «Окінава-1» |
Черкаси |
3 |
КТК «ЕМПІ» |
Київ |
Розподіл медалей за командами:
2019 рік
Команда |
Золото |
срібло |
бронза |
всього |
Одеса |
8 |
5 |
1 |
14 |
Хмельницький |
6 |
4 |
2 |
12 |
Житомир |
3 |
5 |
5 |
13 |
Черкаси |
3 |
5 |
4 |
12 |
Київ |
3 |
4 |
5 |
12 |
Гайворон |
3 |
3 |
6 |
12 |
Сміла |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018 рік
Команда |
Золото |
срібло |
бронза |
всього |
Гайворон |
9 |
5 |
5 |
19 |
Черкаси |
5 |
10 |
8 |
23 |
Житомир |
4 |
4 |
3 |
11 |
Сміла |
2 |
0 |
3 |
5 |
Одеса |
1 |
2 |
1 |
5 |
2017 рік
Команда |
Золото |
срібло |
бронза |
всього |
Хмельницький |
8 |
3 |
1 |
12 |
Гайворон |
7 |
5 |
6 |
18 |
Житомир |
3 |
2 |
5 |
10 |
Черкаси |
2 |
4 |
7 |
13 |
Кропивницький |
2 |
2 |
0 |
4 |
Сміла |
0 |
6 |
0 |
6 |
Київ |
0 |
0 |
1 |
1 |
2016 рік
Команда |
золото |
срібло |
бронза |
всього |
Житомир |
6 |
6 |
4 |
16 |
Черкаси |
5 |
6 |
6 |
17 |
Хмельницький |
4 |
3 |
7 |
14 |
Кропивницький |
4 |
3 |
0 |
7 |
Сміла |
2 |
1 |
0 |
3 |
Гайворон |
1 |
3 |
3 |
7 |
Київ |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015 рік
Не зберігся....