20-й Відкритий Чемпіонат м. Сміла "О Спорт, ти Мир!" 23.02.20.
23 лютого 2020 року на базі Смілянської ЗОШ № 7 пройшов XX Відкритого чемпіонату м.Сміла з традиційного карате «О Спорт! Ти – Мир!». У чемпіонаті взяли участь 105 спортсменів з 4 міст України: Вознесенська, Одеси, Сміли і Черкас. Розіграли 30 комплектів нагород у 4 видах змагань.
За результатами переглядів до складу збірної потрапили: Молчанов Іван, Прудкий Михайло, Цинда Олександр, Сагун Роман, Шевченко Сергій, Кашаєв Роман, Оніщенко Віктор, Смірнов Дмитро, Нетульчак Вероніка, Решетняк Мирослава, Зубань Софія, Гриб Данііл, Максимейко Денис, Сіренко Антон, Левченко Володимир, Баранник Архип, Остапенко Павло, Соб'яніна Вероніка, Тарасенко Регіна, Крисько Роман, Ківа Даніл, Аннишенець Артем, Сапегін Ярослав, Ширяєв Владислав, Павловська Валерія, Суденко Даяна, Варченко Мирослава, Атаманова Софія, Мелешко Юрій, Івлєв Амір.
Звіт про проведення XX Відкритого чемпіонату м.Сміла з традиційного карате
«О, Спорт! Ти – Мир!»
Результати змагань:
Інд.ката, хлопці, 2014-2013, 9-8 кю |
Інд.куміте, хлопці, 2014-2013, 9-8 кю |
|||||
1 |
Цинда Олександр |
«Окінава» |
1 |
Молчанов Іван |
«Окінава» |
|
2 |
Ткаченко Максим |
«Олімп» |
2 |
Нечипуренко Богдан |
«Олімп» |
|
3 |
Ломакін Данііл |
«Монарх» |
3 |
Охріменко Роман |
«Олімп» |
|
Інд.ката, хлопці, 2012-2011, 9-8 кю |
Інд.куміте, хлопці, 2012-2011, 9-8 кю |
|||||
1 |
Маршевський Гнат |
«Дай-дзи» |
1 |
Кашаєв Роман |
«Окінава» |
|
2 |
Сагун Роман |
«Окінава» |
2 |
Сагун Роман |
«Окінава» |
|
3 |
Кашаєв Роман |
«Окінава» |
3 |
Панасенко Єгор |
«Монарх» |
|
Інд.ката, хлопці, 2012-2011, 7-1 кю |
Інд.куміте, хлопці, 2012-2011, 7-1 кю |
|||||
1 |
Оніщенко Віктор |
«Окінава» |
1 |
Гвоздик Назар |
«Олімп» |
|
2 |
Гвоздик Назар |
«Олімп» |
2 |
Кучеренко Богдан |
«Олімп» |
|
3 |
Смірнов Дмитро |
«Окінава» |
3 |
Смірнов Дмитро |
«Окінава» |
|
Інд.ката, хлопці, 2010-2009, 7-1 кю |
Інд.куміте, хлопці, 2010-2009, 7-1 кю |
|||||
1 |
Ковальов Костянтин |
«Одеса» |
1 |
Зубенко Денис |
«Олімп» |
|
2 |
Максимейко Денис |
«Окінава» |
2 |
Максимейко Денис |
«Окінава» |
|
3 |
Зубенко Денис |
«Олімп» |
3 |
Гриб Данііл |
«Окінава» |
|
Інд.ката, хлопці, 2008-2007, 7-1 кю |
Інд.куміте, хлопці, 2008-2007, 7-1 кю |
|||||
1 |
Ківа Даніл |
«Окінава» |
1 |
Сапегін Ярослав |
«Окінава» |
|
2 |
Чернявський Олександр |
«Олімп» |
2 |
Крисько Роман |
«Окінава» |
|
3 |
Крисько Роман |
«Окінава» |
3 |
Чернявський Олександр |
«Олімп» |
|
Інд.ката, хлопці, 2006-2005, 7-1 кю |
Інд.куміте, хлопці, 2006-2005, 7-1 кю |
|||||
1 |
Звєрєв Даніл |
«Одеса» |
1 |
Івлєв Амір |
«Окінава» |
|
2 |
Івлєв Амір |
«Окінава» |
2 |
Звєрєв Даніл |
«Одеса» |
|
3 |
Мелешко Юрій |
«Окінава» |
3 |
Євтушенко Максим |
«Дай-дзи» |
|
Інд.ката, дівчата, 2012-2011, 7-1 кю |
Інд.куміте, дівчата, 2012-2011, 7-1 кю |
|||||
1 |
Іванова Орися |
«Одеса» |
1 |
Савченко Олександра |
«Одеса» |
|
2 |
Франко Вероніка |
«Одеса» |
2 |
Решетняк Мирослава |
«Окінава» |
|
3 |
Савченко Олександра |
«Одеса» |
3 |
Іванова Орися |
«Одеса» |
|
Інд.ката, дівчата, 2010-2009, 7-1 кю |
Інд.куміте, дівчата, 2010-2009, 7-1 кю |
|||||
1 |
Соб’яніна Вероніка |
«Окінава» |
1 |
Соб’яніна Вероніка |
«Окінава» |
|
2 |
Лядова Діана |
«Олімп» |
2 |
Тарасенко Регіна |
«Окінава» |
|
3 |
Маленкова Олександра |
«Одеса-ФТК» |
3 |
Лядова Діана |
«Олімп» |
|
Інд.ката, дівчата, 2008-2007, 7-1 кю |
Інд.куміте, дівчата, 2008-2007, 7-1 кю |
|||||
1 |
Варченко Мирослава |
«Окінава» |
1 |
Павловська Валерія |
«Окінава» |
|
2 |
Суденко Даяна |
«Окінава» |
2 |
Суденко Даяна |
«Окінава» |
|
3 |
Шамрай Анастасія |
«Олімп» |
3 |
Варченко Мирослава |
«Окінава» |
|
Інд.ката, дівчата, 2006-2005, 7-1 кю |
Інд.куміте, дівчата, 2006-2005, 7-1 кю |
|||||
1 |
Іващенко Анна |
«Олімп» |
1 |
Іващенко Анна |
«Олімп» |
|
2 |
Кочуг Катерина |
«Дай-дзи» |
2 |
Кочуг Катерина |
«Дай-дзи» |
|
3 |
Кубицька Юлія |
«Дай-дзи» |
3 |
Кубицька Юлія |
«Дай-дзи» |
|
Синхр.ката, дівчата, 2011-2012, 7-1 кю |
Синхр.ката, хлопці, 2011-2012, 7-1 кю |
|||||
1 |
«Окін.-Одеса» |
Одеса |
1 |
«Олімп» |
Сміла |
|
2 |
«Окінава» |
Черкаси |
2 |
«Дай-дзі» |
Вознесенськ |
|
3 |
«Олімп» |
Сміла |
3 |
«Олімп»-2 |
Сміла |
|
Синхр.ката, дівчата, 2008-2007, 7-1 кю |
Синхр.ката, хлопці, 2008-2007, 7-1 кю |
|||||
1 |
«Окінава» |
Черкаси |
1 |
«Окінава» |
Черкаси |
|
2 |
«Олімп» |
Сміла |
2 |
«Олімп» |
Сміла |
|
3 |
«Дай-дзі» |
Вознесенськ |
3 |
«Дай-дзі» |
Вознесенськ |
|
Синхр.ката, хлопці, 2014-2011, 9-8 кю |
Ен-бу, хлопці, 2008-2005, 7-1 кю |
|||||
1 |
«Олімп» |
Сміла |
1 |
ШТК «Окінава» |
Черкаси |
|
2 |
«Олімп»-2 |
Сміла |
2 |
«Олімп» |
Сміла |
|
3 |
«Олімп»-3 |
Сміла |
3 |
«Олімп»-2 |
Сміла |
|
Ен-бу, хлопці, 2008-2005, 7-1 кю |
Ен-бу, хлопці, 2008-2005, 7-1 кю |
|||||
1 |
«Окінава» |
Черкаси |
1 |
ШТК «Окінава» |
Черкаси |
|
2 |
«Олімп» |
Сміла |
2 |
«Олімп» |
Сміла |
|
3 |
«Дай-дзі» |
Вознесенськ |
3 |
------------------------------------ |
------------------- |
|
Інд.ката, чоловіки |
Інд.ката, чоловіки |
|||||
1 |
КТК «Київ» |
Київ |
1 |
КТК «Київ» |
Київ |
|
2 |
«Одеса-ФТК» |
Одеса |
2 |
«Одеса-ФТК» |
Одеса |
|
3 |
---------------------------------- |
------------------- |
3 |
------------------------------------ |
------------------- |
|
Розподіл медалей за командами:
Команда |
Золото |
срібло |
бронза |
всього |
«Окінава» |
16 |
11 |
7 |
34 |
ДЮСШ «Олімп» |
6 |
12 |
9 |
27 |
«Одеса» |
5 |
2 |
2 |
9 |
КТК «Київ» |
2 |
0 |
0 |
2 |
«Дай-Дзи» |
1 |
3 |
6 |
10 |
«Одеса-ФТК» |
0 |
2 |
1 |
3 |
«Монарх» |
0 |
0 |
2 |
2 |