Чемпіонат України 2021 м. Кропивницький
23-25 квітня 2021 року відбувся Чемпіонат України з традиційного карате у м. Кропивницький, на якому школу "Окінава" у складі збірної команди Черкаської області представляли 26 спортсменів та тренери Соб'янін В.М та Решетняк О.С.
Підготовка спортсменів та виїзд Збірної команди на Чемпіонат України відбулися за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
Щиро дякуємо за підтримку та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
Спортсмени школи "Окінава" здобули 4 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей.
Це здобуток Бурих Романа, Решетняка Ростислава, Кашаєва Романа, Криська Романа, Ківи Даніла, Івлєва Аміра, Павловської Валерії, Суденко Даяни, Варченко Мирослави, Сапегіна Ярослава, Соб'яніної Вероніки, Решетняк Мирослави, Зубань Софії, Остапенко Поліни, Тарана Мирослава та Решетняка Олександра.
Гарна робота наших збірників. Вітаємо! Вони відпрацювали і за себе і за всіх Черкаських каратистів, які залишилася вдома.
Маммадова Злата, Білий Володимир, Хмельничий Нікіта, Смірнов Дмитро, Оніщенко Віктор, Тараненко Владислав, Максимейко Денис, Рудікевич Ярослав, Ширяєв Владислав, Сіренко Антон та Д'яченко Дмитро в цей раз не піднялися на п'єдестал пошани, проте запекло і непоступливо змагалися, виклалися на всі 100%. Саме так закладається фундамент наступних перемог.
Спортсмени школи "Окінава" у складі Збірної команди Черкаської області:
№ |
Прізвище, ім’я |
1. |
Решетняк Ростислав |
2. |
Бурих Роман |
3. |
Павловська Валерія |
4. |
Суденко Даяна |
5. |
Ківа Даніл |
6. |
Івлєв Амір |
7. |
Д’яченко Дмитро |
8. |
Варченко Мирослава |
9. |
Кашаєв Роман |
10. |
Остапенко Поліна |
11. | Маммадова Злата |
12. | Білий Володимир |
13. | Решетняк Мирослава |
14. | Хмельничий Нікіта |
15. | Смірнов Дмитро |
16. | Оніщенко Віктор |
17. | Зубань Софія |
18. | Тараненко Владислав |
19. | Максимейко Денис |
20. | Таран Мирослав |
21. | Рудікевич Ярослав |
22. | Соб'яніна Вероніка |
23. | Крисько Роман |
24. | Сіренко Антон |
25. | Ширяєв Владислав |
26. | Сапегін Ярослав |
Спортсмени школи "Окінава" у складі Збірної команди Черкаської області здобули нагороди:
Золоті нагороди:
1. Команда (Бурих Роман, Решетняк Ростислав, Кашаэв Роман) (Синхронне Ката, хлопці, 2012-2013 р.н.).
2. Команда (Павловська Валерія, Івлєв Амір) (Ен-бу, змішана, 2009-2006 р.н.).
3. Команда (Крисько Роман, Ківа Даніл, Сапегін Ярослав) (Синхронне Ката, хлопці, 2006-2007 р.н.).
4. Команда (Крисько Роман, Ківа Даніл) (Ен-бу, хлопці, 2009-2006 р.н.).
Срібні нагороди:
1. Ківа Даніл (Індивідуальне ката, хлопці, 2006-2007 р.н.).
2. Команда (Павловська Валерія, Суденко Даяна, Варченко Мирослава) (Синхронне Ката, дівчата, 2008-2009 р.н.).
3. Соб'яніна Вероніка (Індивідуальне ката, дівчата, 2008-2009 р.н.).
4. Павловська Валерія (Індивідуальне куміте, дівчата, 2008-2009 р.н.).
5. Сапегін Ярослав (Індивідуальне куміте, хлопці, 2008-2009 р.н.)
Бронзові нагороди:
1. Команда (Решетняк Мирослава, Зубань Софія, Остапенко Поліна) (Синхронне Ката, дівчата, 2010-2011 р.н.).
2. Бурих Роман (Індивідуальне ката, хлопці, 2012-2013 р.н.).
3. Кашаєв Роман (Індивідуальне куміте, хлопці, 2012-2013 р.н.).
4. Крисько Роман (Індивідуальне ката, хлопці, 2006-2007 р.н.).
5. Івлєв Амір (Індивідуальне куміте, хлопці, 2006-2007 р.н.).
6. Решетняк Олександр (Індивідуальне куміте, чоловіки 21+)
7. Команда (Решетняк Олександр, Таран Мирослав, Константінов Сергій, Повстян Андрій) (Командне куміте, чоловіки 21+).
Більше фото можно перглянути за посиланням.