Клубний турнір "Окінава" з куміте 26.09.21
26 вересня 2021 року в Центральному залі ШТК "Окінава" відбувся клубний турнір з куміте, в якому взяли участь майже 60 спортсменів. У запеклій боротьбі спортсмени боролися за нагороди та здобували безцінний досвід. В цей же час наші "збірники" та "окінавці", що представлятимуть Україну на Дитячому чемпіонаті з традиційного карате та Чемпіонаті Европи у Польщі, проходили підготовчі збори у місті Кропивницький.
Перші "Окінавські" збірники і сенсеї збірної України!
Результати змагань з куміте:
ФУКУ-ГО, 2013-2014 р.н., хлопці |
ФУКУ-ГО, 2010-2012 р.н., хлопці |
||||
1 |
Решетняк Ростислав |
ШТК "Окінава" |
1 |
Павлов Максим |
ШТК "Окінава" |
2 |
Нечесса Федір |
ШТК "Окінава" |
2 |
Діордієв Кіріл |
ШТК "Окінава" |
3 |
Зайцев Іван |
ШТК "Окінава" |
3 |
Дядюшенко Денис |
ШТК "Окінава" |
3 | Костюк Денис | ШТК "Окінава" | |||
ФУКУ-ГО, 2010-2011 р.н., хлопці |
ФУКУ-ГО, 2008-2009 р.н., хлопці |
||||
1 |
Тараненко Владислав |
ШТК "Окінава" |
1 |
Сапегін Ярослав |
ШТК "Окінава" |
2 |
Смірнов Дмитро |
ШТК "Окінава" |
2 |
Рудікевич Ярослав |
ШТК "Окінава" |
3 |
Оніщенко Віктор |
ШТК "Окінава" |
3 |
Остапенко Павло |
ШТК "Окінава" |
3 | Левченко Володимир | ШТК "Окінава" | 3 | Лисенко Вадим | ШТК "Окінава" |
ФУКУ-ГО, 2013-2014 р.н., дівчата |
ФУКУ-ГО, 2011 р.н., дівчата |
||||
1 |
Маммадова Злата |
ШТК "Окінава" |
1 |
Решетняк Мирослава |
ШТК "Окінава" |
2 |
Остапенко Поліна |
ШТК "Окінава" |
2 |
Бурлака Марія |
ШТК "Окінава" |
3 |
Степанець Альона |
ШТК "Окінава" |
3 |
Андрущенко Кароліна |
ШТК "Окінава" |
3 | Ткаченко Валерія | ШТК "Окінава" | |||
ФУКУ-ГО, 2009-2010 р.н., дівчата |
ШОБУ ІППОН куміте, 2013-2014 р.н., хлопці |
||||
1 |
Соб'яніна Вероніка |
ШТК "Окінава" |
1 |
Решетняк Ростислав |
ШТК "Окінава" |
2 |
Тарасенко Софія |
ШТК "Окінава" |
2 |
Мусієнко Святослав |
ШТК "Окінава" |
3 |
Маломуж Таїсія |
ШТК "Окінава" |
3 |
Ахраменко Вадим |
ШТК "Окінава" |
3 | Протасов Максим | ШТК "Окінава" | |||
ШОБУ ІППОН куміте, 2012-2011 р.н., хлопці |
ШОБУ ІППОН куміте, 2010 р.н., хлопці |
||||
1 |
Смірнов Дмитро |
ШТК "Окінава" |
1 |
Тараненко Владислав |
ШТК "Окінава" |
2 |
Гвоздик Назар |
ШТК "Окінава" |
2 |
Лобода Владислав |
ШТК "Окінава" |
3 |
Хмельничий Нікіта |
ШТК "Окінава" |
3 |
Левченко Володимир |
ШТК "Окінава" |
3 | Оніщенко Віктор | ШТК "Окінава" | 3 | Павлов Максим | ШТК "Окінава" |
ШОБУ ІППОН куміте, 2008-2009 р.н., хлопці |
ШОБУ ІППОН куміте, 2013-2014 р.н., дівчата |
||||
1 |
Сапегін Ярослав |
ШТК "Окінава" |
1 |
Лукієнко Вероніка |
ШТК "Окінава" |
2 |
Ширяєв Владислав |
ШТК "Окінава" |
2 |
Маммадова Злата |
ШТК "Окінава" |
3 |
Лисенко Вадим |
ШТК "Окінава" |
3 |
Остапенко Поліна |
ШТК "Окінава" |
3 | Сіренко Антон | ШТК "Окінава" | 3 | Зубань Мирослава | ШТК "Окінава" |
ШОБУ ІППОН куміте, 2011 р.н., дівчата |
ШОБУ ІППОН куміте, 2010-2009 р.н., дівчата |
||||
1 |
Решетняк Мирослава |
ШТК "Окінава" |
1 |
Маломуж Таїсія |
ШТК "Окінава" |
2 |
Андрущенко Кароліна |
ШТК "Окінава" |
2 |
Тарасенко Софія |
ШТК "Окінава" |
3 |
Бурлака Марія |
ШТК "Окінава" |
3 |
Соб'яніна Вероніка |
ШТК "Окінава" |
Відеозапис змагань можливо переглянути за посиланням.