Програма школи

Надрукувати

Про школу

Школа Традиційного Карате "Окінава" є громадською організацією, створенною на добровільних засадах відповідно Закону України "Про об'єднання громадян" та виконує свою дільність згідно з чинним законодавством України. А також є частиною Всеукраїнської федерації традиційного карате, яка, у свою чергу, входить до Європейської та Світової організацій.

Основною метою є залучення дітей і дорослих до здорового способу життя, а також професійного спорту, участі у спортивних змаганнях районного, міського, обласного, державного та міжнародного рівнів, реабілітації після травм тощо, популяризації традиційного карате як виду спорту і підняття іміджу професій людей, що з ним пов’язані. В процесі тренувать діти та дорослі отримують не тільки фізичний розвиток, а і духовний, направлений на виховання морально-етичних норм.

Інформацію про діяльність Школи традиційного карате "Окінава" внесено до Каталогу соціальних підприємств України 2016-2017 роки.

На даний час в школі тренується приблизно 120 спортсменів, серед яких маленькі діти, дорослі, спортсмени-початківці та спортсмени, які вже є призерами міських, обласних, державних та міжнародних змагань.

Напрямки занять:

Група для новачків, які не мають досвіду спортивних тренувань. Розвиток сили, швидкості, координації, спритності та рівноваги, гнучкості (розтяжка) та витривалості. Освоєння базових вправ з легкої атлетики, карате, спортивної гімнастики, цікаві спортивні ігри та естафети. Підготовка до будь-яких видів спорту.

Група для "майбутніх" спортсменів та дітей, які володіють основами карате або займалися іншими видами спорту, з початковою фізичною підготовкою. Подальший розвиток фізичних якостей, навичок самооборони, підготовка до виступів у спортивних змаганнях міського, обласного, державного та міжнародного рівнів, атестаціях на кольорові пояса та міських заходах.

Групи, в яких клієнт сам задає цілі під керівництвом тренера.

Групи спеціально створені для жінок, в яких можливо створити собі гарне та гнучке тіло, вивчити базові рухи та основні удари карате для сомоборони, попіклуватися про своє здоров'я та довголіття.

Група для дівчат та жінок від 16 років, які зможуть опанувати прийоми самозахисту та навчитись, як захищатись від злоумисників. Заняття на основі традиційного карате будуть сприяти покращенню фігури та розвитку гнучкості.

Група для чоловіків та жінок, які прагнуть покращити загальний імунітет та фізичну форму, досягти гармонії духу та розуму, познайомитися з філософією карате, а також пройти реабілітацію після травм.

Формування груп:

Кожна вікова група має свій рівень фізичних і психологічних можливостей. Кожному віку необхідно підносити інформацію на тому рівні, який буде сприйнятий та зрозумілий.

Кожна група формується в залежності від рівня підготовки. Для новачків сформована спеціальна "Червона група", в якій діти займаються до першої атестації, а далі розподіляються в групи за віком. Звичайно, є винятки, якщо хтось швидше засвоює інформацію, а декому вивчення технік дається важче, тому тренери можуть здійснювати перерозподіл спортсменів по іншим групам.

Першочергові цілі, які сталять батьки, приводячи дитину до спортивної секції - це навчитися захищатися, поліпшити дисципліну та здоров'я. Для деяких важливо досягати високих спортивих результатів. Однак, у міру вивчення традиційного карате і реалізації першочергових цілей у більшості дітей формуються стійкі лідерські якості, - вони відчувають потребу в змаганнях та іспитах як засобах самореалізації. Тому з часом проходить переформування груп з урахуванням спортивної орієнтації, а також проводятся спортивні збори та додаткові тренування перед змаганнями.