Клубний турнір "Окінава" з ката 11.09.21
Змагальний сезон розпочато!!!
11 вересня 2021 року в Центральному залі ШТК "Окінава" відбулися перші в цьому спортивному сезоні спортивні змагання. У клубному турнірі з ката взяли участь майже 70 спортсменів, дехто з яких вже наступної суботи відправиться до міста Хмельницький для участі в змаганнях. Далі спорсмени продовжать готуватися до Чемпіонату міста Черкаси, Чемпіонату України та Європи.
Результати змагань:
Ката особисте, 2015-2014 р.н., 9-8 кю |
Ката особисте, 2013-2009 р.н., 9-8 кю |
||||
1 |
Голубовський Гордій |
ШТК "Окінава" |
1 |
Кузьміна Софія |
ШТК "Окінава" |
2 |
Протасов Максим |
ШТК "Окінава" |
2 |
Юдін Платон |
ШТК "Окінава" |
3 |
Шестаков Костянтин |
ШТК "Окінава" |
3 |
Гудзенко Андрій |
ШТК "Окінава" |
Ката особисте, 2014-2012 р.н., 7-6 кю |
Ката особисте, 2011-2008 р.н., 7-6 кю |
||||
1 |
Бурих Роман |
ШТК "Окінава" |
1 |
Решетняк Мирослава |
ШТК "Окінава" |
2 |
Кашаєв Роман |
ШТК "Окінава" |
2 |
Меркотан Євген |
ШТК "Окінава" |
3 |
Решетняк Ростислав |
ШТК "Окінава" |
3 |
Маломуж Таїсія |
ШТК "Окінава" |
Ката особисте, 2013-2010 р.н., 5-1 кю |
Ката особисте, 2009-2006 р.н., 5-1 кю |
||||
1 |
Оніщенко Віктор |
ШТК "Окінава" |
1 |
Крисько Роман |
ШТК "Окінава" |
2 |
Тараненко Владислав |
ШТК "Окінава" |
2 |
Івлєв Амір |
ШТК "Окінава" |
3 |
Хмельничий Нікіта |
ШТК "Окінава" |
3 |
Павловська Валерія |
ШТК "Окінава" |
Ката синхронне, 2014-2012 р.н. |
Ката синхронне, 2013-2010 р.н., |
||||
1 |
Команда (Решетняк Р., Кашаєв Р., Остапенко П.) |
ШТК "Окінава" |
1 |
Команда (Левченко В., Гвоздик Н., Тараненко В.) |
ШТК "Окінава" |
2 |
Команда (Манушкіна Д., Діордієв К., Бурих Р.) |
ШТК "Окінава" |
2 |
Команда (Нетульчак В., Смірнов Д., Безруков Д.) |
ШТК "Окінава" |
3 |
Команда (Смірнов В., Ахраменко В., Мусієнко С.) |
ШТК "Окінава" |
3 |
Команда (Маммадова З., Оніщенко В., Хмельничий Н.) |
ШТК "Окінава" |
Ката синхронне, 2011-2008 р.н., |
Ката синхронне, 2008-2007 р.н., |
||||
1 |
Команда (Решетняк М., Костюк Д., Білий В.) |
ШТК "Окінава" |
1 |
Команда (Павловська В., Зоренко О., Крисько Р.) |
ШТК "Окінава" |
2 |
Команда (Маломуж Т., Тарасенко С., Меркотан Є.) |
ШТК "Окінава" |
2 |
Команда (Соб'яніна В., Варченко М., Сіренко А.) |
ШТК "Окінава" |
3 |
Команда Рогов Д., Павлов М., Шаталюк А.) |
ШТК "Окінава" |
3 |
Команда (Атаманова С., Ківа Д., Сапегін Я.) |
ШТК "Окінава" |
Відеозапис змагань можливо переглянути за посиланням.