Кубок України з традиційного карате 2021 м. Кропивницький
В рамках змагального циклу 30-31 жовтня 2021 року в м. Кропивницький відбувся Кубок України з традиційного карате!
22 спортсмени Школи традиційного карате Окінава представляли на змаганнях Черкаську область.
Наші спортсмени здобули 6 золотих, 7 срібних та 4 бронзових нагороди.
За результатами трьох попередніх етапів відбору до складу збірників потрапили:
2011-2010 р.н. Решетняк М., Зубань С., Чернявська П., Остапенко П., Оніщенко В., Тараненко В., Гвоздик Н., Левченко В.
2009-2008 р.н. Павловська В., Варченко М., Соб'яніна В., Маломуж Т., Атаманова С., Рудікевич Я., Сіренко А., Сапегін Я.
2007-2006 р.н. Чернявський О., Ківа Д., Крисько Р., Івлєв А.
2005-2004 р.н. Д'яченко Д., Іващенко А.
Спортсмени у складі збірної команди Черкаської області пройшли двотижневі тренувальні збори і гідно представили область на змаганнях Всеукраїнського рівня під керівництвом тренерів: Соб'яніна В'ячеслава Миколайовича та Решетняка Олександра Сергійовича.
Поїздка спортсменів на Кубок України відбулася за підтримки батьків спортсменів! Дякуємо за співпрацю!
Результати змагань:
- Решетняк Мирослава, дівчата 2011-2010 рік, куміте особисте, 3 місце
- Гвоздик Назар, хлопці 2011-2010 р.н., куміте особисте, 2 місце
- Команда (Левченко В., Гвоздик Н., Тараненко В.), хлопці 2011 - 2010 р.н., командне ката 1 місце
- Рудікевич Ярослав, хлопці 2009-2008 р.н., куміте особисте, 3 місце
- Соб'яніна Вероніка, дівчата 2009-2008 рік, ката особисте, 3 місце
- Команда (Соб'яніна В., Варченко М., Атаманова С.), дівчата 2009 - 2008 р.н., командне ката 2 місце
- Команда (Сапегін Я., Рудікевич Я., Ковальов К.), хлопці 2009 - 2008 р.н., командне ката 1 місце
- Команда (Павловська В., Івлєв А.), змішане 2009-2006 р.н.. Ен-бу, 2 місце
- Команда (Ківа Д., Крисько Р.), хлопці 2009-2006 р.н.. Ен-бу, 1 місце
- Крисько Роман, хлопці 2007-2006 р.н., Фуку-Го, 2 місце
- Павловська Валерія, дівчата 2009-2008 рік, Фуку-Го, 1 місце
- Крисько Роман, хлопці 2007-2006 р.н., Ко-Го куміте, 2 місце
- Іващенко Анна, дівчата 2005-2004 рік, Фуку-Го, 3 місце
- Д'яченко Дмитро, хлопці 2005-2004 р.н., Ко-Го куміте, 2 місце
- Іващенко Анна, дівчата 2005-2004 рік, Ко-Го куміте, 1 місце
- Команда (Крисько Р., Ківа Д., Чернявський О.), хлопці 2007 - 2006 р.н., командне ката 1 місце
- Команда (Чернявський О., Івлєв А.), хлопці 2004-2003 р.н.. Ен-бу, 2 місце
Загальна кількість медалей:
Команда |
золото |
срібло |
бронза |
всього |
ШТК "Окінава" |
6 |
7 |
4 |
17 |
Більше фото можно переглянути в галереї за посиланням.