Черкаські каратисти мають нові здобутки

Надрукувати

Посилання на джерело

22 травня в місті Одеса пройшов турнір "Nika Open Cup Odesa-2021", в якому взяли участь 8 областей (Черкаська, Київська, Хмельницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Житомирська, Миколаївська та Одеська) та 10 команд.

изображение_viber_2021-05-22_20-40-26пер

Як повідомляють у ШТК «Окінава», команду представляв 31 спортсмен:

  1. Атманова Софія
  2. Решетняк Мирослава
  3. Чернявська Поліна
  4. Білий Володимир
  5. Бурих Роман
  6. Зубань Софія
  7. Кашаєв Роман
  8. Лобода Владислав
  9. Тараненко Владислав
  10. Козак Віталій
  11. Костюк Денис
  12. Левченко Володимир
  13. Лисенко Вадим
  14. Шахлін Данііл
  15. Баранник Архип
  16. Маммадова Злата
  17. Манушкіна Дар'я
  18. Оніщенко Віктор
  19. Остапенко Поліна
  20. Остапенко Павло
  21. Павлов Максим
  22. Сагун Роман
  23. Сергієв Олександр
  24. Смірнов Дмитро
  25. Карапась Тімур
  26. Решетняк Ростислав
  27. Рудікевич Ярослав
  28. Ширяєв Владислав
  29. Голобородько Арсеній
  30. Шевченко Сергій
  31. Хмельничий Нікіта

Допомогали спортсменам старші вихованці ШТК Окінава, а саме Гаврилов Ілля, Чернявський Олександр та Д'яченко Дмитро, а також тренери Решетняк Олександр Сергійович та Соб'янін В'ячеслав Миколайович

188028430_2138960962907774_7952537042271841461_n

Команда ШТК Окінава здобула 20 нагород: 7 золотих, 4 срібних і 9 бронзових. Також наші спортсмени вибороли 3 кубки в розділі шобу куміте.

Нагороди команді принесли спортсмени:

Золото

  1. Зубань Софія (куміте) (Гімназія №9 iм.О.М.Луценка, 4-А клас)
  2. Бурих Роман (ката) (Школа №13, 2-Б клас)
  3. Манушкіна Дар'я (куміте) (Школа №13, 3Б клас)
  4. Кашаєв Роман (ката) (Школа №13, 2-А клас)
  5. Хмельничий Нікіта (шобу куміте) (Школа №20, 3-i клас)
  6. Лисенко Вадим (шобу куміте) (Гімназія №31, 6-Г клас)
  7. Атаманова Софія (шобу куміте) (Школа №5, 6-б клас )

Срібло

  1. Зубань Софія (ката) (Гімназія №9 iм.О.М.Луценка, 4-А клас)
  2. Маммадова Злата (ката) (Школа №17, 2-Є клас)
  3. Решетняк Мирослава (шобу куміте) (Школа №13, 3-І клас)
  4. Костюк Денис (шобу куміте) (Школа №13, 3-А клас)

Бронза

  1. Решетняк Мирослава (ката) (Школа №13, 3-І клас)
  2. Остапенко Поліна (куміте) (Школа №13, 2-І клас)
  3. Сергієв Олександр (куміте) (Школа №13, 2-б клас)
  4. Лобода Владислав (шобу куміте) (Школа №5, 5-Б)
  5. Атаманова Софія (куміте) (Школа №5, 6-б клас )
  6. Голобородько Арсеній (шобу куміте) (Школа №13, 8-і клас)
  7. Ширяєв Владислав (куміте) (Школа №25, 7-К)
  8. Білий Володимир (куміте) - (Школа №25, 3-К клас)
  9. Решетняк Мирослава (куміте) (Школа №13, 3-І клас)

000000изображение_viber_2021-05-22_11-58-37негнг

Кубки здобули:

  1. Хмельничий Нікіта (Школа №20, 3-i клас)
  2. Атаманова Софія (Школа №5, 6-б клас )
  3. Лисенко Вадим (Гімназія №31, 6-Г клас)

изображение_viber_2021-05-22_13-24-33

Команда ШТК Окінава здобула 3 загальнокомандне місце!