Черкаські каратисти привезли зі змагань 10 медалей

Надрукувати

5 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі вибороли на Кубку України з Традиційного Карате черкащани. Змагання тривали з 4 по 6 листопада у м. Кропивницький.

img 6354

У складі збірної області було аж 13 представників зі школи “Окінава” та її тренери В’ячеслав Соб’янін та Олександр Решетняк.

img 6220

Збірна Команда Черкаської області була відібрана за результами Кубку області, який відбувся 22 жовтня у місті Сміла. Там команда школи Окінава у загальному заліку за кількістю нагород посіла 2 місце.

img 6302

Перед поїздкою на змагання в м. Кропивницький кандидати у збірну пройшли посилену підготовку. Було обрано 13 спорсменів.

img 6188

На змаганнях всеукраїнського рівня  спортсмени Черкаської області здобули 5 золотих, 2 срібних та 3 бронзові медалі.

img 6294

Золоті нагороди:

1. Суденко Даяна (2 нагороди з Ката та Куміте, дівчата 8-9 років).

2. Ківа Даніл (Ката, хлопці 8-9 років).

3. Цуканова Даша (Ката, дівчата 8-9 років).

4. Команда (Павловська Валерія, Суденко Даяна, Цуканова Даша) (Синхронне Ката, дівчата 10-11 років).

img 6320

Срібні нагороди:

1. Ківа Даніл (Куміте, хлопці 8-9 років).

2. Команда (Крисько Роман, Аннишенець Артем, Ківа Даніл) (Синхронне Ката, хлопці 10-11 років).